درباره وکیل مرادی

سلام بازدیدکننده گرامی

هرچند جمله معروف «نگاه نکن چه کسی می‌گوید، بلکه نگاه کن چه چیزی گفته می‌شود» به گویایی تأکید دارد تمرکز ما عمدتاً باید روی گفتار باشد نه گوینده آن اما هنوز برخی افراد در داوری خود نسبت به دیگران متأثر از شخصیت «چه کسی می‌گوید» قرار دارند. براین اساس، عنوان اولین پست سایت را «رزومه شخصی خود» قراردادم تا با سوابق فعالیت های حقوقی و شغلی من آشنا شده و بتوانید با آگاهی بیشتر نوشته‌های مرا دنبال کنید.

بیوگرافی شغلی

اینجانب علیرضا مرادی– قاضی اسبق دادگستری، مشاور حقوقی و وکیل پایه یک کانون وکلا، چند سال نخست فعالیت حقوقی خود در کسوت مشاور حقوقی چند اداره دولتی، مؤسسه و نهاد غیردولتی اشتغال داشتم.

از اواخر خدمت سربازی به مشاوره حقوقی اشتغال یافتم و چند سالی فعالیت داشتم.

بعد از قبولی در آزمون قضاوت و طی دوره کارموزی، به قضاوت روی آوردم و سالیان متمادی را در سمت های قضایی در دادسرای عمومی و نیز دادگاههای عمومی و انقلاب، عضو قضایی شورای حل اختلاف و کمیسیون های شهرداری ها در شهرستان و تهران خدمت کردم.

در پی فراغت از قضاوت وارد حرفه وکالت و مشاوره حقوقی شدم.

در نظر دارم، برای ارتقا دانش حقوقی بازدیدکنندگان سایت و گره‌گشایی از مشکلات حقوقی آنان، تجربیات و سوابق قضاوت در قبل و وکالت بعد از آنی را در قالب مطالب آموزشی و خدمات حقوقی با آنان به اشتراک گذارم. در نیل به این اهداف بود که وب سایت وکیل مرادی راه اندازی شد که محور آن دستنوشته های شخصی می باشد

در وکیل مرادی خدمات حقوقی به دو صورت مشاوره عمومی رایگان به کیفیت بیان شده در «شیوه های مشاوره با وکیل مرادی» و نیز خدمات حقوقی اختصاصی به طرق مذکر در «خدمات حقوقی» ارائه میگردد.

مقالات و نوشته ها

بازدیدکنندگان می توانند نوشته های مرا در محل های زیر دنبال کنند:

دستنوشته هایم در وکیل مرادی

نوشته هایم در قضاوت آنلاین

تاپیک های ارسالی در انجمن مشاوره حقوقی قضاوت آنلاین

پاسخ ها من به سئوالات اعضای انجمن های فوق

برای آشنایی با موضوعات و مطالبی که قرار است نوشته و منتشر شود «محتوای سایت» را مشاهده نمایید.

جهت آگاهی از شیوه های ارتباط با من بخش «تماس با وکیل مرادی» را ملاحظه نمایید./ ساعت 23:30 تاریخ 2 بهمن 1397