متقاضیان مشاوره حقوقی تلفنی، صوتی، ویدیویی، آنلاین و حضوری با وکیل علیرضا مرادی قاضی اسبق دادگستری و وکیل پایه یک کانون وکلای مرکز می توانند به یکی از طریق زیر اقدام نمایند:

مشاوره تلفنی

متقاضی می تواند از طریق تماس تلفنی با شماره همراه 6004 – 675 – 0939 از ساعت 8 صبح لغایت 20 عصر با طرح سئوال حقوقی خود نسبت به دریافت پاسخ اقدام نماید.

پرسش یک سوال حقوقی کوتاه رایگان می باشند اما طرح سئوالات بیش‌ از آن همراه با توضحات مشروح نیاز به پرداخت هزینه مشاوره به ازای هر ۱۰ دقیقه مبلغ ۵۰۰.۰۰۰ ریال است. شما می توانید به تناسب مدت زمانی که قصد مشاوره دارید، مبلغ آن را محاسبه و از طریق کارت عابر بانک قوامین به نام علیرضا مرادی پرداخت و سپس اقدام به برقراری تماس نمایید:

۲۰۴۲   ۶۰۶۹    ۹۹۱۱    ۶۳۹۵ 

☚ درخواست پشتیبانی را اینجا مطرح شود.

مشاوره واتس‌اپی

مشاوره از طریق تماس ویدیویی در واتس اپ متصل به شماره 6004 – 675 -0939 از ساعت 8 صبح لغایت 20 عصر که با نظر داشت موارد زیر صورت گیرد:

1- قبل از برقرار تماس فوق، با ارسال پیامک به شماره مزبور، ساعت تماس را با وکیل هماهنگ کنید.

2- در صورتی که لازم می دانید تا وکیل قبل از مشاوره اسناد و مدارک مشکل حقوقی شما را مطالعه نماید، قبل از اعلام ساعت تماس، مدارک را ارسال تا در زمان مشاوره اعلام نظر حقوقی با اطلاع از این مدارک صورت گیرد.

3- هزینه تماس ویدیوی معادل هزینه مشاوره تلفنی است مگر بابت ملاحظه و ارزیابی مدارک ارسال که هزینه آن به صورت مجزا محاسبه و به مبلغ اولیه اضافه خواهدشد.

مشاوره تلگرامی

مشاوره تلگرامی با وکیل مرادی از طریق تلگرام متصل به شماره 6004 – 675 – 0939 صورت می گیرد که کاربران می توانند اسناد و مدارک خود را که لازمه مشاوره حقوقی باشد را در تلگرام ارسال تا با ملاحظه آن‌ها اعلام نظر شود.

هزینه این نوع مشاوره و شیوه پرداخت بعد از ملاحظه درخواست ارزیابی و در تلگرام اعلام می شود.

مشاوره صوتی و ویدیویی

مشاوره صوتی و ویدیوی از طریق نرم افزار تحت وب در سایت ویکی روان با وکیل علیرضا مرادی مرادی مطابق برنامه زمان‌بندی شده صورت می گیرد که هر شخص می تواند با انتخاب زمان خود، ساعت مشاوره را تعیین کند.

هزینه مشاوره این نوع تماس بر حسب مدت زمان در سایت فوق درج شده است.

مشاوره آنلاین

مشاوره رایگان در مسایل و موضوعات مختلف حقوقی در انجمن هایا مشاوره های حقوقی قضاوت آنلاین با وکیل مرادی صورت می گیرد. کاربران با ثبت نام در این انجمن، سئوالات خود را بر حسب مورد در یکی از انجمن ها مطرح و بدان پاسخ داده خواهدشد.

مشاوره حضوری

مشاوره حضوری با هماهنگی قبلی از طریق شماره همراه 6004 – 675 – 0939 صورت می گیرد که متأسفانه به جهت شیوع ویروس کرونا تا اطلاع ثانونی به حالت تعلیق در آمد.

نگارش اوراق قضایی

تنظیم فنی و تخصصی انواع قرارداد، اظهارنامه، درخواست، دادخواست، شکواییه، لوایح دفاعیه بر اساس نیاز متقاضی و منطبق با قوانین و مقرارت لازم‌الاجراء، آراء و رویه قضایی، نشست‌های قضایی قضات ، نظریات مشورتی اداره حقوق و کارگروه دادستانی کل کشور بدون نیاز به حضور فیزیکی در دفتر وکیل، به صورت اینترنتی ارائه دهند.

هزینه هر درخواست بعد از دریفات سفارش محاسبه و به متقاضی اعلام می شود. برای ارسال درخواست به بخش پشتیبانی مراجعه کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *