وکیل دادگستری و مشاور حقوقی

متقاضیان مشاوره حقوقی تلفنی، صوتی، ویدیویی آنلاین و حضوری با وکیل علیرضا مرادی قاضی اسبق دادگستری و وکیل پایه یک کانون وکلای مرکز می توانند به یکی از طریق زیر اقدام نمایند:

مشاوره تلفنی

متقاضیان مشاوره تلفنی می تواند از طریق تماس با شماره همراه 6004 – 675 – 0939 از ساعت 8 – 12 قبل از ظهر و 15 -18 عصر مبادرت به طرح سئوال حقوقی و دریافت پاسخ اقدام نماید.

حداقل هزینه مشاوره تلفنی مبلغ ۵۰.۰۰۰ تومان برای مدت زمان ۱۰ دقیقه است. در صورت افزایش تعداد تماس‌ها ده دقیقه ای از 2 مورد به بعد، مدت زمان مشاوره از 10 دقیقه به 15 دقیقه افزایش می یابد.

متقاضی می تواند به تناسب مدت بیشتری که قصد مشاوره دارد، مبلغ آن را محاسبه و از طریق کارت عابر بانک قوامین شعبه میرداماد ۲۰۴۲   ۶۰۶۹    ۹۹۱۱    ۶۳۹۵ به نام علیرضا مرادی پرداخت و سپس مبادرت به برقراری تماس نماید.

مشاوره در واتس آپ

مشاوره صوتی و ویدیویی در واتس آپ متصل به شماره 6004 – 675 -0939 از ساعت 7 صبح لغایت 20 شامگاه با نظر داشت موارد زیر صورت گیرد:

1- قبل از برقرار تماس، با ارسال پیامی در واتس آپ، زمان دقیق آن را هماهنگ کنید. هزینه این نوع مشاوره معادل هزینه مشاوره تلفنی است لکن هزینه مشاوره ویدیویی 1.5 برابر هزینه مشاوره صوتی است.

2- در صورتی که علاوه بر مشاوره صوتی یا ویدیویی در واتس آپ، تقاضای بررسی اسناد و مدارک موضوع دعوی و مشکل حقوقی خود را داشته باشید، لازم است قبل از مشاور، هر یک از اسناد مورد نظر و سئوالات مکتوب قابل طرح در مشاوره را به صورت فایل مستقل نام گذاری و در پوشه‌ای قرارداده و به صورت فایل فشرده (Zip شده) ارسال نمایید. این امر علاوه بر این که موجب خواهد شد تا مشاوره با بررسی و اطلاع کامل از مشکل حقوقی شما و با کیفیت بالاتری صورت گیرد، موجب کاهش قابل ملاحظه هزینه زمان مشاوره شما نیز خواهد شد. هزینه این نوع مشاوره در هر مورد پس از ملاحظه اسناد و سئوالات موضوع مشاوره به صورت جداگانه به همراه شیوه پرداخت آن به متقاضی اعلام می شود.

مشاوره تلگرامی

برای مشاوره از طریق تلگرام متصل به شماره 6004 – 675 – 0939 متقاضیان می توانند اسناد و مدارکی که لازمه مشاوره حقوقی است را در تلگرام ارسال تا با ملاحظه آن‌ها اعلام نظر شود. هزینه این نوع مشاوره و شیوه پرداخت آن بعد از ملاحظه اسناد و ارزیابی درخواست صورت می گیرد.

مشاوره صوتی و ویدیویی

مشاوره صوتی و ویدیوی از طریق نرم افزار تحت وب سایت ویکی روان مطابق برنامه زمان‌بندی شده صورت می گیرد که هر شخص می تواند با انتخاب زمان خود، ساعت مشاوره را تعیین کند. هزینه مشاوره این نوع تماس در هر بسته انتخابی درج شده است.

مشاوره‌ رایگان آنلاین

از آنجایی که به عنوان عضوی از هیأت تحریریه قضاوت‌آنلاین در انجمن‌های مشاوره‌های حقوقی آن فعالیت دارم، در این انجمن مشاوره رایگان در مسایل و موضوعات مختلف حقوقی ارائه می شود که متقاضیان با مراجعه به انجمن می توانند سئوال را مطرح و پاسخ آن در دریافت نمایند.

مشاوره حضوری

مشاوره حضوری با هماهنگی قبلی از طریق شماره همراه 6004 – 675 – 0939 صورت می گیرد.

نگارش اوراق قضایی

تنظیم تخصصی انواع قرارداد، اظهارنامه، درخواست، دادخواست، شکواییه، لوایح دفاعیه بر اساس نیاز متقاضی و منطبق با قوانین و مقرارت لازم‌الاجراء، آراء و رویه قضایی، نشست‌های قضایی قضات ، نظریات مشورتی اداره حقوق و کارگروه دادستانی کل کشور بدون نیاز به حضور فیزیکی به صورت اینترنتی انجام می شود.

هزینه هر درخواست بعد از دریافت سفارش محاسبه و به متقاضی اعلام می شود. برای ارسال درخواست به اینجا مراجعه کنید.

هر نوع درخواست پشتیبانی را می توانید در اینجا مطرح شود.

8 پاسخ
 1. فاطمه حسینی
  فاطمه حسینی گفته:

  با سلام و عرض احترام
  بنده از اتباع افغانستان و متولد ایران هستم.
  پدرم از سال 54 تا الان به مدت 45 سال ساکن ایران است و تمام فرزندانش متولد ایران هستند.
  بنده از بدو تولد تاکنون دارای مدرک اقامتی کارت آمایش هستم و از سال 92 گذرنامه اقامتی گرفتم و متولد 59 می باشم.
  آیا بنده شرایط احراز تابعیت ایران را دارم؟
  چگونه باید و از چه طریق اقدام کنم؟
  برایم خیلی سخته که بعد از 40 سال زندگی و متولد شدن در ایران و 45 سال ساکن بودن پدرم در ایران، هنوز به عنوان خارجی شناخته میشم و فرزندانم هم مانند من
  از شما تقاضا دارم به خاطر خدا و انسانیت و شرافت شغل شریف وکالت راهنماییم بفرمایید.

  پاسخ
 2. Fatemeh
  Fatemeh گفته:

  لطفاااا اینو هم جواب بدید آقای الف خانه ای را آقای ب اجاره می دهد و داخل قرداد اجاره حق اجاره دادن به شخص دیگر صلب نشده است ولی عرف آن منطقه این است که حق اجاره دادن به شخص دیگر را ندارد آقای ب خانه را به آقای ج اجاره می دهد و آقای ج غیر از خسارتی که وارد میکند پس از انقضای مهلت تخلیه نمیکند آقای الف علیه چه کسانی و با چه استنادی و چه دعوایی منظورم مالی یا غیر مالی منقول یا غیرمنقول طرح کند و دادگاه صالح کدام است

  پاسخ
 3. Fatemeh
  Fatemeh گفته:

  سلام درود فراوان به اقای مرادی در سوال قبلی خیلی عالی راهنماییم کردین
  میشه اینو هم توضیح بدید وقتی آقایی فوت می‌کنه بعد از فوت او وصیت نامه اش خوانده میشه و مشخص میکنه زمینی رو به اقای ب عقد تملیکی کرده ولی وراث آقا از اجرای وصیت او امتناع کنند آقای ب در چه برهه زمانی میتونه علیه وراث شکایت کنه و داد گاه صالح کجاست

  پاسخ
 4. حسن زینلی
  حسن زینلی گفته:

  سلام
  موضوع دادگاه اصل ۴۹ قانون کرمان
  ((بسم الله الرحمن الرحیم))
  مورخه :16/01/1399
  لا حول و لا قوة الا بالله العلی العظیم
  صفحه یک از یک
  ریاست محترم دادگاه اصل چهل و نه قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران استان کرمان
  سلام علیکم
  احتراما اینجانب حسن زینلی صالح آباد فرزند علی پیرو لوایح قبلی پیوست پرونده شماره 9809983427300706 به استحضار می رساند، بر اساس مستندات پیوست پرونده شماره فوق الاشعار از جمله تعداد چهار حکم بدوی و تجدید نظر استان حقوقی و کیفری همچنین مرحوم افراسیاب تجدد تجدید نظر خواه از دادنامه شماره 71/69 به دستخط و امضاء خودش گواهی و تایید نموده است.
  حکم قطعی شماره 451 مورخه 22/12/1371 و صورتجلسه اجراء احکام حقوقی مربوط به زمین آقای حسن زینلی می باشد و با تعیین حدود اربعه به صراحت مشخص نموده است، لذا تصویر ان به پیوست تقدیم و اصل نوشته آقای افراسیاب تجدد به نظر آن ریاست محترم می رسد و نیز حکم بدوی و حکم تجدید نظر قطعی شعبه یازده قبل از حکم دادگاه اصل 49 مطرح بوده است و آثار تصرفات اینجانب و ایادی ما قبل من مثل دیوار حصار و وجود بخشی از حوض سیمانی مربوط به کشتار گاه مرغ و وجود تعداد چهار کامیون اجر و یک کامیون اهک و چند کامیون شن و ماسه که توسط متصرفین عدوانی قلع و قمع شده اند و اظهار نظر بیست و چند نفر کارشناسان منتخبین قضات محترم و صدور و دریافت سند رسمی آقای حسین زاده که در مجموع همین زمین بوده است و این ملک «مجهول مالک» نبوده
  لذا برابر نامه شماره 15177/93 مورخه12/06/1393 اداره ثبت اسناد و املاک رفسنجان سالها پیش از اراضی سعادت آباد جدا شده است و بصورت مشاع در سهم عموم مالکین قرار گرفته است و ملک مذکور در هیچ زمانی رها نبوده اما به دلیل وجود غاصبین تاکنون مجال ثبت و صدور سند ملکم سلب گردیده است که مجرمین حکم به مجارات گرفته اند
  علی هذا با توجه به مراتب فوق و سایر دلائل و قرائن پیوست پرونده و سابقه تصرفات و مالکیت من و ایادی قبل از من از ابتدا تاکنون ((فروشندگان به اینجانب از سنوات گذشته)) و بارزترین و متقن ترین دلیل دال بر ابطال رای آن دادگاه بر اساس فتوای شماره 1476 مرجع عالی قدر و ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله عظمی سید علی خامنه ای ((مد ظله العالی)) که به صراحت امر به صدور فتوا فرموده اند:
  «چنانچه رای صادره دائر بر مصادره اموال شخص صادر گردیده باشد، پس از آن رای هر گونه نقل و انتقالی باطل است»
  در حالی به موجب مستندات متقن پیوست پرونده از جمله تاریخ تنظیم مبایعه نامه ها فی مابین من و فروشندگان ضمن احراز مالکیت و سابقه تصرفات اینجانب و ایادی قبل من از ابتدا تاکنون و شواهد موجود قابل روئیت هم اکنون محرز و مسلم است که ملک مورد نظر در هیچ زمانی رها نبوده است و به استناد فتوای فوق الاشعار فی نفسه رای مورد اعتراض از وجاهت شرعی و قانونی برخوردار نمی باشد لذا از محضر محترم ریاست دادگاه استدعا صدور حکم به ابطال آن را دارم
  با تقدیم احترام حسن زینلی صالح آباد
  آیا این استماع مشمول موضوع من می شود؟

  پاسخ
  • وکیل مرادی
   وکیل مرادی گفته:

   با درود
   هرگونه اعلام نظر دقیق نسبت به اصل مالکیت و نیز اسناد اشاره شده در درخواست، نیازمند ملاحظه مدارک پیوست آن است.
   همچنین در بخش پایانی ، مقصود از موضوع مشخص نگردید تا با مفروض قلمداد نمودن مالکیت و جنبه اثباتی اسناد ذکرشده، بتوان نظر کلی ارائه نمود.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code